Panek Et-Süt Entegre Gıda Kompleksi

TORKU, DİSTRİBÜTÖR BAYİLERİNİ KONYA'DA TOPLADI

TORKU İÇ PAZARDAKİ DİSTRİBÜTÖR BAYİLERİ İLE "BİRLİKTE ZİRVEYE" DEDİ
Markamız Torku, bayi toplantısını 12-14 Temmuz 2023 tarihleri arasında Konya'da düzenledi. Torku ürünlerinin iç pazarda satış ve dağıtımını yapan distribütör bayileri ile istişare ve genel değerlendirme toplantısı Konya Novotel'de yapıldı.
3 günlük programda iş ortaklarımıza üretim tesisleri de gezdirildi.

BAŞKAN ERKOYUNCU : "ÇİFTÇİNİN MARKASI TORKU, HEP ZİRVEDE OLMALIDIR"
"Birlikte Zirveye" sloganı ile 3 gün süren bu tür bayi toplantılarının verimine dikkat çeken PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu, "Sadece Türkiye'de değil, dünyada da güven ve kalitenin adı Torku olmuştur. Torku markası algısı bu anlamda zirvededir. Bu büyük markanın iç piyasa da hep zirvede olması gerekir. Üretim ve imalattaki başarımızı pazarlama ve son tüketiciye ulaşmada etkin bir şekilde sürdürmeliyiz. Sürdürülebilir Üretim Belgeli Güven ve kalitemizin değerini, bulunabilirliğimizi artırarak, halkımızın sofralarına ulaştırmalıyız. Bunun için de bayilerle böyle toplantılar çok önemlidir" dedi.


Tüketiciler nezdinde güven ve itibarı çok yüksek olan Torku markasının sahada ve raflarda daha çok yer alması için bayilere de önemli görevler düştüğünü ifade eden PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu, "Ortak aklı önceleyerek bayilerimizin istek talep ve önerilerini ayrı ayrı dinleyip zirveye birlikte ulaşma irade ve arzumuzu ortaya koyduk. Davetimize icabet ederek katkı veren tüm iş ortağımız bayilerimize ve uzun yıllardır bizimle yürüyen Torku gönüllülerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kaliteli ve güvenilir ürünlerimizin vatandaşlarımıza ulaştırılması hepimizin görevidir. Halkımızı kaliteden mahrum bırakamayız" dedi.


Sahadaki operasyonların geri bildirimlerinin alındığını, bire bir özel görüşmelerle tecrübe ve taleplerin masaya yatırıldığını belirten PANEK Genel Müdürü Tokgöz, "PANKOBİRLİK Genel Başkanımız Sayın Ramazan Erkoyuncu'nun uzun zamandır istediği böyle bir toplantıyı yapmaktan dolayı mutluyuz. Tüm bayilerimizle şeffaf bir şekilde sahayı, iç pazarı ele aldık. Pazarladıkları ürünlerin fabrikalarını, nasıl hijyen ve kaliteli şekilde üretildiğini görmeyen bayilerimiz vardı. Hepsine tesislerimizi gezdirdik. İstek ve taleplerini not alıp, "Birlikte Zirveye" temasıyla sektörde daha da büyüme adına fikir alış verişinde bulunduk. 90 bayimizden 4'ü çeşitli nedenlerle katılamadı." dedi.

Toplantı ve gezi programına Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu üyeleri, Anadolu Birlik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Harun Ersöz, Torku Genel Müdürü Kemal Ateş, Süt Operasyon Direktörü Zeynep Kurtkaya, Atıştırmalık Üretim Direktörü Mehmet Kölhan, Pazarlama Koordinatörü Kemal Keskin, PANEK A.Ş direktörleri ve çok sayıda bayi katıldı. PANEK A.Ş. Direktörleri toplantılar boyunca birer bir tüm bayilerle özel görüşmeler yaparak talepleri dinledi.
Toplantı sonunda Torku'nun 10 yıl ve üzerinde bayiliğini yapan bayilerine plaketleri Genel Başkan Ramazan Erkoyuncu ve yöneticiler tarafından takdim edildi.


Bayiler Perşembe günü, PANAGRO Et ve Süt Ürünleri Fabrikası, Çumra Şeker Fabrikası, Atıştırmalık ve Çikolata Fabrikalarını kapsamlı bir şekilde gezdi. Toplantı, Cuma günü Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi konferans salonunda yapılan sunum ve değerlendirmelerin ardından Konya Şeker Yerleşkesinde verilen yemek ile sona erdi.