Panek Et-Süt Entegre Gıda Kompleksi

Recep Konuk; Türkiye'nin gündemindeki Konyalı.

Aylık iş ve ekonomi dergisi infomag Aralık sayısında 1.700’ü aşkın medya mecrasını tarayarak 1 Ocak-31 Ekim 2011 tarihleri arasında Türkiye’nın en çok konuştuğu iş dünyasındaki 100 ismi belirledi. İş dünyasında ismi en çok gündeme gelen yüz isim arasında Pankobirlik Genel Başkanı Recep KONUK 51’inci sırada yer aldı.

İnfomag dergisinin Aralık sayısında Nesrin Koçaslan imzasıyla yayınlanan araştırma haberi yazılı ve görsel basın ile sosyal medya taranarak hazırlandı ve “Medya ve Sosyal Medyada En Çok Konuşulan 100” başlığıyla kapaktan okuyucuya sunuldu. “İş dünyasının medyaya yansıyan yüzleri” iş dünyasının öne çıkan 100 iş insanı şeklinde dergi tarafından listelenirken, listenin ilk 10 sırasının 7’sini futbol yöneticiliği yapan işadamları aldı. İlk ondaki diğer isimler ise, 3.527 haber ile TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU, 3.060 haberle TÜSİAD Başkanı Ümit BOYNER ve 2.748 haber ile İZTO Başkanı Ekrem DEMİRTAŞ oldu.

İlk 50’sinde Ali AĞAOĞLU, Güler SABANCI, Aydın DOĞAN, Murat YALÇINTAŞ, Rahmi KOÇ, Mehmet Emin KARAMEHMET, Aytekin KOTİL, Hasan KÖKTAŞ, Ömer Cihad VARDAN gibi isimlerin yer aldığı listede, PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep KONUK, 47’nci sırada yer alan Mustafa KOÇ, 48’inci sırada yer alan Cem BOYNER, 49’uncu sırada yer alan Başaran ULUSOY ve 50’nci sıradaki Bülent ECZACIBAŞI’nın hemen ardından 621 haberle 51’nci sırada yer aldı.

İlk sırasında KONUK’un yer aldığı Türkiye’nin en çok konuştuğu iş insanları listesinin ikinci 50’sinde ise Ahmet ZORLU, Ahmet ÇALIK, Hüsnü ÖZYEĞİN, Ali SABANCI, Tevfik BİLGİN, Hüseyin ERKAN, Tuncay ÖZİLHAN, Ferit ŞAHENK gibi iş dünyasının önemli isimleri yer aldı.

www.recepkonuk.com.tr