Panek Et-Süt Entegre Gıda Kompleksi

Anadolu Birlik Holding Ceo'su Mehmet Koca'nın yeni yıl mesajı


Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

Anadolu Birlik Holding ailesi olarak, ülkemizin kalkınması ve insanımızın hak ettiği refah seviyesine ulaşması yolundaki gayretlerimizle geçen bir yılı daha geride bırakmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Başkanımız Sayın Recep Konuk’un liderliği ve sizlerin gayretleri sayesinde kurumumuz, son yıllarda gerçekleştirdiği atılımlarla bölge birliği olmaktan öteye taşarak tüm Anadolu insanına örnek olan bir aile haline gelmiştir. Yatırımlarımız, yenilikçi ürünlerimiz ve çalışanlarımızın özverili çalışmalarıyla, şirketlerimiz ve Torku markamız Türkiye’de ses getiren başarılara imza atmıştır. Bu ailenin bir parçası olduğum için mutluluk duyuyorum.

2015’te bu başarı ve kazanımları daha da ileriye taşımanın hep birlikte gayreti içerisinde olacağız. Sürdürülebilir başarı için kurumsallaşma ve alt yapının geliştirilmesine yönelik çalışmalara hız vereceğiz. Başarının unsurları olan üretici memnuniyeti, çalışan memnuniyeti, müşteri memnuniyeti ve tüketici memnuniyetinin her birini en üst seviyeye taşıyacak yapı ve sistemi kurarak, birlikte “Yerelde lider, Dünya’da etkin” kurumlar inşa etme gayretinde olacağız. Elele vererek ortaya koyacağımız bu gayretle, başarı çıtamızı daha da yukarıya taşıyacağımıza yürekten inanıyorum.

Bu vesileyle yeni yılınızı tebrik eder; 2015’in kurumumuz, çalışanlarımız ve ailelerimiz için başarı ve mutluluklar getirmesini dilerim.


ANADOLU BİRLİK HOLDİNG
İcra Kurulu Başkanı ve CEO
Mehmet KOCA